Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Horné TurovceHľadať
 
 

Preladenie ANTÉNY - Antenna beállításaVytlačiť
 

2394405.png

Vážený občania,

každý v Vás, ktorí sledujú televízne vysielanie cez anténu,  prelaďte si prosím svoje televízne prijímače. V najbližších hodinách sa totiž zmenia frekvencie voľného vysielania. Prelaďovanie frekvencii môže trvať aj niekoľko hodín, preto ak vám vypadne vysielanie cez anténu, stačí si preladiť televízne prijímače a programy sa vám naladia naspäť. Ladenie je možné spustiť automaticky, alebo manuálne. Po preladení na nové frekvencie, môžete naďalej sledovať vysielanie cez anténu bezplatne. Viac informácií spolu s návodom na preladenie nájdete na webovej stránke www.cezantenu.sk alebo sa informujte na infolinke 0800 611 211.  Za dočasný výpadok vysielania sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

 

Tisztelt polgárok,
ha a televízió adásokat a hagyományos antennán keresztül figyelik, ne feledkezzenek meg újra beállítani a TV csatornákat, mert már pár óra múlva változnak a frekvenciák a szabad adáson. Új beállítás eltarthat pár órát is, ezért ha kiesik az adás az antennán keresztül, elég a televízió készüléken újra beállítani a TV csatornákat. A beállítás történhet automatikusan vagy manuálisan. Az új beállítások elvégzése után természetesen továbbra is ingyenesen nézhetik a tévé adásokat a hagyományos  antennán. Bővebb információt és a kezelési utasítást megtalálják a www.cezantenu.sk weboldalon vagy  0800 611 211 telefonszámon. A televíziós műsor ideiglenes kieséséért előzetes elnézésüket kérjük és megértésüket köszönjük.


 
 
ÚvodÚvodná stránka